Podmínky použití

Provozovatelem stránek http://www.sokolkobylisy.cz je Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy, dále jen TJ.

Zodpovědní pracovníci a činovníci TJ se v rámci svých možností snaží udržovat informace na těchto stránkách aktuální a pravdivé, TJ však nenese žádnou odpovědnost za případné újmy či škody, které by návštěvníkům  těchto stránek mohly přímo či nepřímo vzniknout.

Zaregistrovat se na stránkách TJ a přispívat či diskutovat může kdokoli pokud jeho příspěvek souvisí s činností TJ, neporušuje zákony České republiky a není v rozporu s dobrými mravy. Za správnost, aktuálnost a vhodnost příspěvku i za všechny aspekty jeho obsahu odpovídá autor příspěvku. TJ si vyhrazuje právo kdykoli a bez udání důvodu odstranit jakýkoli příspěvek. Autor příspěvku odesláním příspěvku k publikování dává souhlas s jeho zveřejněním a deleguje na TJ veškerá práva k obsahu příspěvku s tím, že TJ při publikaci příspěvku v jakékoli podobě vždy spolu s příspěvkem zveřejní i jméno autora tak jak bylo s článkem publikováno. V příspěvcích je dovoleno publikovat pouze materiály, ke kterým má autor autorská práva. Veškerou právní odpovědnost za legálnost pulikování nese vždy autor příspěvku.  

Obsah těchto stránek nesmí být žádným způsobem zveřejněn bez předchozího písemného souhlasu TJ. To se týká i jakékoli samostatné části obsahu, článku, obrázku, příspěvku do diskuze či jejich částí.

Registrací na stránkách TJ nebo odesláním příspěvku nebo komentáře uživatel vyjadřuje bezpodmínečný souhlas s těmito podmínkami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *