Jak se zaregistrovat

Zde najdete návod k zaregistrování na stránkách TJ Sokol Kobylisy. Postup uvádíme formou otázek a odpovědí:

Kdo by se měl zaregistrovat a proč?

Uživatelé kteří chtějí přispívat na tyto stránky se musejí před prvním odesláním příspěvku zaregistrovat. Publikování příspěvků je povoleno pouze registrovaným uživatelům. Bez registrace však můžete publikovat komentáře pod příspěvky.

Registrace je tedy nutná především pro činovníky TJ. Členové a hosté se registrovat nepotřebují. Pokud se však chystáte často zapojovat do diskuze pod publikovanými příspěvky, pak vám registrace ušetří práci. Jako registrovaný uživatel po přihlášení na stránky nebudete muset při odesílání komentářů pokaždé zadávat své jméno a e-mail.

Byl jsem registrován v předchozí verzi stránek. Musím se registrovat znovu?

Bohužel, při přechodu na novou verzi stránek TJ v březnu 2009 nebylo z technických důvodů možné přenést existující účty a každý uživatel se musí, pokud chce publikovat na nových stránkách, zaregistrovat znovu. Registrace je však velmi jednoduchá a nezabere vám více než pět minut.

Dobře, jak tedy mám při registraci postupovat?

V současné době NENÍ z technických důvodů samoregistrace uživatelů možná. Pokud se potřebujete zaregistrovat na stránkách TJ, kontaktujte, prosím, sekretariát TJ e-mailem a správce stránek vaši registraci provede ručně. Níže uvedený postup v současné době NEFUNGUJE, musel být zablokován z důvodu častých útoků hackerů. Za způsobené komplikace se omlouváme.

1. V pravé části stránek TJ pod formulářem pro příhlášení klikněte na odkaz Registrace.

2. Do formuláře vyplňte vámi zvolené uživatelské jméno a váš e-mail:

registrace1

3. Po překontrolování správnosti obou údajů – později je již nebudete mít možnost změnit – odešlete formulář tlačítkem Další.

4. Zkontrolujte svou e-mailovou schránku. Během několika minut vám na zadaný e-mail dorazí zpráva s žádostí o potvrzení registrace. V současné době je text e-mailu částečně v angličtině, za což se omlouváme. Pracujeme na odstranění tohoto nedostatku. Klikněte na odkaz ve zprávě nebo jej zkopírujte do adresního řádku vašeho prohlížeče.

5. Budete přesměrováni na stránku s vaším uživatelským jménem a heslem. Přihlašovací údaje obdržíte rovněž e-mailem.

6. Do přihlašovacího formuláře v pravém sloupci vyplňte vaše uživatelské jméno a zaslané náhodně vygenerované heslo a klikněte na tlačítko Přihlášení.

Pokud byl přihlašovací formulář nahrazen odkazy Poslat příspěvek a Přehled, byla vaše registrace úspěšná. Pokud se přihlášení nezdařilo, zkontrolujte znovu zadané údaje a přihlášení zopakujte.

Má registrace je hotová. Co dál?

Po prvním přihlášení důrazně doporučujeme ještě změnit vaše heslo a doplnit osobní údaje. To můžete udělat nejsnáze tímto postupem:

1. Klikněte na odkaz Přehled v pravém sloupci v místě původního přihlašovacího formuláře. Systém vás přesměruje na stránku pro správu.

2.V novém menu vlevo klikněte na položku Váš profil.

3. Ve formuláři vyplňte údaje, které chcete o sobě zveřejnit. Minimálně vyplňte své jméno a příjmení.

4. Ve stejném formuláři úplně dole zadejte dvakrát vaše nové přístupové heslo do systému. Pro bezpečnost vašeho soukromí doporučujeme volit heslo, které lze obtížně uhodnout. Heslo by mělo obsahovat velká i malá písmena, nejméně jednu číslici a doporučujeme i jeden specielní znak. Detaily jsou uvedeny ve formuláři.

5. Vyplněný formulář odešlete tlačítkem Aktualizovat profil. Zadaná data budou uložena.

6. Ve stejném formuláři po uložení vašeho jména a příjmení vyberte v rozbalovací nabídce Zveřejnit jako v jakém tvaru si přejete zveřejnit své jméno pod příspěvky. Důrazně doporučujeme vybrat volbu ve tvaru Jméno Příjmení, například Jan Novák. Upozorňujeme, že pokud chcete publikovat své příspěvky na stránkách TJ, je uvedení jména a příjmení povinné. Anonymní příspěvky nebudou zveřejněny.

Při pokusu o registraci se vyskytl problém a nemohu se zaregistrovat. Co mám dělat?

Pokud se vám nepodaří zaregistrovat podle tohoto návodu, kontaktujte, prosím administrátora těchto stránek. Kontakt je uveden dole na stránce Nápověda.