Kuželky

Naše členská základna čítá cca 35 hráčů(ček)hrajících ve čtyřech družstvech.Družstvo „A“ hraje nejvyšší pražskou soutěž,(MP – I)družstvo „B“ hraje MP – II,družstvo „C“ hraje MP-III a nově vzniklé družstvo „D“hraje nejnižší pražskou soutěž MP- IV.Na naší kuželně ještě hostuje ženské družstvo Čechie Karlín,které hraje III.ligu žen a družstvo neregistrovaných kuželkářů KeNBello.473.Domácí zápasy družstev jsou vždy v úterý a ve čtvrtek.Pondělí a středa jsou tréninky,případně utkání nereligy.Pátek je vyhražen pro oddíl seniorů.

Pronájem kuželny širší kuželkářské veřejnosti je možný po telefonické či emailové domluvě na níže uvedených kontaktech.Aktuální  informace  o

postavení našich družstev v dlouhodobých soutěžích je možno shlédnout na adrese : http://pks.kuzelky.cz.

Kontakty:

předseda oddílu – Krčma Jaroslav  email: j.krcma@tiscali.cz,