Házená

trenér:     Tomáš JUŘICA    e-mail : hazena@sokolkobylisy.cz

MOBIL:    776 204 733

Příprava družstev probíhá ve sportovním areálu TJ KOBYLISY V NOVÉ SPORTOVNÍ HALE VŽDY PONDĚLÍ A ČTVRTEK 16.00-17,00 HOD.

U ŠKOLSKÉ ZAHRADY 430/9, 182 00 Praha 8 – Kobylisy.

NOVÉ ZÁJEMCE  přijímá oddíl házené již od 1. třídy základní školy.

PŘIHLÁSIT SE je možné v uvedených hodinách nebo na uvedené adresy – telefony – kdykoliv i s možností 2 týdenní zkušební doby.

DOPRAVA: .  MHD – metro, bus, tramvaj do stanice “Kobylisy”. Dále ulicí Náhorní (Dům Bible) k areálu TJ  Kobylisy.

INFORMACE:

Juřica Tomáš, MOB: 776 204 733, e-mail: hazena@sokolkobylisy.cz

U školské zahrady 430/9, Praha 8

Házená se v Kobylisích začalKobylisy –a hrát v roce 1924. Své 80. výročí oslavila v roce 2004. Nejprve se hrála domácí česká házená – handball – házená. Zpočátku hráli pouze muži, později dorostenci a žáci. Ženská složka v Kobylisích zahájila v roce 1961 a v TJ Sokol Kobylisy skončila v roce 2001.

Oddíl házené měl k 31.12.2004 evidováno 92 členů. Do soutěže má zapojeny 3 kolektivy – miniházenou , žákovské družstvo a dorost. Perspektivně se počítá s postupem do ligy staršího žactva, mladších a starších dorostenců. Práci oddílu prezentují velmi dobré sportovní výsledky. Družstvo miniházené nejlepší v celé ČR pro rok 2005. Přebornický titul Prahy, další umístění do třetího místa. Cenné trofeje, 18 pohárů za 1 – 3 místa na turnajích v ČR za léta 2002 – 2005.

MIMO TRÉNINKOVÝ PROCES NABÍZÍ ODDÍL HÁZENÉ:

• účast v mistrovské soutěži, která se v Praze hraje v  týdnu
  • v zimním období účast na turnajích v celé ČR
  • letní soustředění, každoročně v 2. polovině srpna
  • dostupné členské poplatky

4 komentáře u Házená

1. Marie Matt napsal:

Dobrý den,
    mám 14 letého chlapce, který měří 182,5 cm a rád by začal v příštím školním roce míčové hry. Je možné se přijít podívat na zkušební hodinu?
    Velice děkuji
    Marie Matt

2. koťarová lucie napsal:

DOBRÝ DEN, CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT ZDA BY MOHLA NAŠE DCERA LUCIE SE JEŠTĚ PŘIHLÁSIT NA HÁZENOU V TOMTO ROCE,JIŽ HÁZENOU HRÁLA V LEDČI NAD SÁZAVOU 3 ROKY.BUDU SE SNAŽIT NAJÍT DOKUMENTY K PŘESTUPU DCERY KTERÉ JSEM DOSTALA OD PŮVODNÍHO TRENÉRA ZBYŇKA JEŘÁBKA Z LEDČE NAD SÁZAVOU, DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ S POZDRAVEM
    MACEŠKOVÁ PAVLA-DCERA LUCIE KOŤAROVÁ 😉 TEL.ČÍSLO 774123836